Sakhno Art

Ласкаво просимо на Sahno Art - кращу майстерню по виготовленню будь-яких глиняних виробів. Ми виготовляємо все, починаючи від простих чашок, закінчуючи кахлями з професійним розписом. Звичайний відвідувач завжди може вибрати собі товар на свій смак (у нас найширший вибір глиняних і глазурованих виробів, який регулярно поповнюється новим асортиментом кожні півроку), а також цінову політику, адже у нас найкраще співвідношення ціни-якості з усіх можливих.


Вибагливі покупці, які люблять унікальні вироби також не будуть розчаровані, адже будь-яка ідея замовника втілюється в реальність за обумовлений термін й при певному бюджеті.


Ми з усією серйозністю підходимо до виготовлення кожного виробу, чи то простий магнітик, чи розписна тарілка діаметром 50 сантиметрів. Вміння наших майстрів відточувалося роками, і багато хто з них за свої роботи був удостоєний численних нагород і премій. Гарантом якості виробів виступає клеймо нашої майстерні на денці кожного виробу!


Sahno Art об'єднує в собі як традиційні вироби, так і нововведення. Так що можна замовляти, як точні копії традиційної української кераміки (що нерідко роблять десятки музеїв), так і зовсім неповторні глиняні вироби. Наприклад, замовник може обговорити з майстрами свою ідею, після чого внести зміни в уже існуючий дизайн, форму, орнамент і так далі, або ж повністю замовити новий виріб за своїм зразком і смаком, що в свою чергу, ніяк не відіб'ється на якості товару .


Майстерня завжди якісно та вчасно виконує усі замовлення, використовуючи тільки найкращі матеріали (глина, глазур, пігменти), робить знижки при великих замовленнях, а також постійним клієнтам.


Ми завжди відкриті до співпраці, ваших пропозицій і побажань. З усіх питань звертайтесь у розділ Контакти.